top of page
IMG_8216.jpg

Daugavas krasts

Restorāns ar skatu “Osta” atrodas lieliskā vietā, pašā Daugavas kreisajā krastā, kas rada fantastisku atmosfēru, jo stundām ilgi iespējams iegrimt un vērot Daugavas ikdienas dzīvi - garām braucošās zvejnieku laiviņas, ostā ienākošos kuģus un vienkārši nomierinošo upes plūdumu. Skats uz vecpilsētu paveras no neierasta rakursa, un pilsētas steiga šķietami vērojama no droša attāluma, radot iespēju, ka tā ir nespēj mūs satraukt. Tieši pāri upei redzams vēsturiskais Rīgas ostas graudu elevators, un citi ostas industriālie objekti, sniedzot pavisam savādākas emocijas un skatu uz Andrejsalu un tās apkārtni.

IMG_8155.jpg

“Ostas skatu” jahtklubs

Pateicoties tam, ka Daugavā pie paša restorāna atrodas “Ostas skatu” jahtklubs, viesiem ir iespēja no dažādām vietām pilsētā pie mums ciemos dotes ar kādu no kuģīšiem, kas kursē pa Daugavu, kā arī ar savu jahtu vai laivu. Restorāna un jahtkluba viesiem atvēlēta atsevišķa tauvas zona, kurā vienmēr iespējams piestāt uz lai baudītu kādu maltīti vai dzērienus pie mums, kā arī piedāvājam nodrošināt mūsu ēdienus līdzņemšanai lai padarītu Jūsu izbraucienu pa Daugavu īpašāku. Sadarbībā ar jahtklubu nodrošinam arī braucienus pa daugavu ko pēcāk papildināt ar vakariņām restorānā, kā arī līdzīgus īpašus pasākumus.

Ķīpsala

Ķīpsala vēsturiski cēlies kā zvejnieku ciemats Daugavas kreisajā krastā. Territoria piedzīvoja industrializāciju 18. Un 19. gadsimtā, kļūstot par vinu no Rīgas galvenajām kuģu pārkraušanas un pieturvietām. Pateicoties savai atrašanās vietai šodien Ķīpsala ir vieta, kur pilsētas vidienē sastopama vēsturiska koka apbūve, vairāk kā 150 gadu vecas bruģētas zvejnieku cimenta ieliņas un citi ievērības cienīgi objekti, kas neskarti saglabāti līdz mūsdienām. Pateicoties savai lokācijai un vēsturiskajai apbūvei Ķīpsala ir lielisks galamērķis pastaigām ārpus pilsētas ierastā centra, vieta no kuras uz Vecrīgu un Rīgas ostām paskatīties no cita rakursa. Sala ar savu vēsturi un raksturu mūsdienu steidzīgajā galvaspilsētā.

bottom of page