top of page

Par mums

web_2021 Restorans Osta - 173.jpg

Restorāns Osta

Restorāns Osta ēdienu piedāvājumā dominē zivju ēdieni un vietēji produkti.
Saglabājot un izceļot produkta pamatgaršas tie tiek pagatavoti pēc modernām metodēm un laicīgās garšās. Viesiem tiek piedāvātas pašu kūpinātas zivis, kas izceļ Latvijas īpašo garšu un tradīcijas, pamatēdienu galas un zivis gatavotas uz Josper kokogļu grilla, piesķirot tām dabisku un neaizmirstamu aromu.

web_2021 Restorans Osta - 191.jpg

Mūsu misija

Restorāns Osta ir ģimenes uzņēmums un kopā ar profesionāļu komandu, katrs viesis tiek uzņemts ar īpašu mīlestību un rūpību. Mēs mīlam gastronomiju, tā ir mūsu aizraušanās, hobijs, bizness un mīlestība. Mēs daudz ceļojam un interesējamies, izglītojamies, lai kopā augtu un piedāvātu to visu arī mūsu draugiem, viesiem. Mīlestība pret lietu, ko dari, padara tevi jaukāku. Tā jūtamies paši un vēlamies dot arī citiem.

web_2021 Restorans Osta - 175.jpg

Mūsu džina stāsts

Mūsu restorānā atradīsiet pašu infuzētos džinus, kā arī īpašu un speciāli izmeklētu džinu izlasi, kurā iekļauti dažādu stilu džini, kas pie mums ieradušies no vairakām vietām pasaulē. Piedāvājam, mūsuprāt, veiksmīgākos salikumus ar kādiem garšaugiem un toniku to baudīt, neskatoties uz to Jums vienmēr ir iespēja izpausties un savu ideālo džintoniku izveidot pašiem.

web_2021 Restorans Osta - 213.jpg
“Bijām restorānu nedēļas ietvaros. Ēdiens labs, nesamākslots. Šefpavārs pats zvejnieks, arī asari bija paša zvejoti.Patika un garšoja."

Alexa, SE

bottom of page